eTwinning projekti u Osnovnoj školi Banija

2021./2022.

Primjena različitih tehnika učenja

Tijekom provedbe ovog projekta učenici će steći kompetencije samostalne primjene različitih tehnika pri usvajanju obrazovnih ishoda. Razvit će vještine lakšeg pamćenja informacija, povezivanja dijelova gradiva u smislene cjeline, izlaganja pred drugima te planiranja vlastitog učenja. Uz to, naučit će kako efikasnije učiti, neovisno o sadržaju samog gradiva.

U ovom projektu sudjeluju učenici 7.a razreda pod vodstvom razrednice Ivane Kovačević Opačić.

Pjesme pišemo, kroz stihove dišemo

Namjena projekta je potaknuti maštu i kreativnost učenika, razvijati ljubav prema stvaranju pjesme, njegovati ljubav prema književnosti, zainteresirati učenike za čitanje, ostvariti suradnju s knjižnicom, pjesnikom, piscem…

U projektu sudjeluju učenici 6.a razreda pod vodstvom učiteljice Hrvatskoga jezika i književnosti Ivane Kovačević Opačić.